Časté dotazy a odpovědi
Klikněte zde

Časté dotazy a odpovědi - Bytové jádro, rekonstrukce bytového jádra

Jaké máte zkušenosti s rekonstrukcí bytového jádra?

S rekonstrukcemi bytového jádra jsme začínali jako jedni z prvních firem. Rekonstrukce provádíme již 21 rokem.

Jaké máte doporučení?

Nejlepším doporučením je spokojenost zákazníků! Umožňujeme proto prohlídku naší práce v jakékoliv fázi výstavby bytového jádra.

Provádíte i jiné práce než rekonstrukci bytového jádra nebo kuchyně ?

Jsme specializovaná firma, která provádí rekonstrukci bytových jader, koupelen, WC a kuchyní. Profesionalita odvedené práce v této oblasti je samozřejmostí. Kromě toho máme okruh naprosto spolehlivých a vyzkoušených partnerů v oblasti kladení PVC a plovoucích podlah, kuchyňské linky, štukatéry a malíře, topenáře aj.

Jak probíhá objednání rekonstrukce?

Obvyklý postup je, že si o Vašich stavebních záměrech pohovoříme při konkrétní prohlídce. Jsme zařízeni na to, abychom Vám formou katalogů, fotografií a vlastních zkušeností mohl poskytnout ucelený přehled o pracích a cenách, které nabízíme. Samozřejmostí je poskytnutí referencí na práce, které jsme již k plné spokojenosti zákazníků provedli.

Jak máme postupovat při žádosti o stavební povolení?

Stavební povolení dnes již není třeba. Přestavba však v určitých případech musí probíhat se souhlasem majitele domu a dle podmínek jím stanovených .V těchto případech máme spojení na projektanty, kteří event. tuto záležitost pomohou vyřídit.

Ostatní nájemníky v domě bude asi obtěžovat nepořádek a hluk?

Nepořádek na chodbě a ve výtahu odstraňujeme průběžně dle potřeby. V den nástupu je nejpozději kolem 16,00 hod vše uklizeno. Více hluku je první a třetí den prací. V ostatní dny jsou práce tišší. Rovněž v domě vyvěsíme oznámení, které vše vysvětluje a žádá o pochopení. Obvyklá pracovní doba je od 7,30 do 17,30 hod.

Jak spolehlivé máte pracovníky?

Za své pracovníky ručíme, jsou prověřeni letitou spoluprácí. Na každé zakázce je odborník, který dohlíží na hladký průběh prací.

Jste oprávněni k vydávání revizních zpráv?

Ano. Máme oprávnění pro provádění staveb, jejich změn a odstraňování dle živnostenského zákona. Naši pracovníci jsou vyučeni ve svém oboru. Zajišťujeme všechny revizní zprávy a protokoly potřebné k úspěšnému vyřízení případné kolaudace.

Jak dlouho trvá rekonstrukce bytového jádra?

Jak bylo již řečeno, jsme firma která se specializuje na přestavby bytových jader. Svých zkušeností využíváme i v otázce délky přestavby. Nenabízíme ovšem zázračných 5 dnů realizace, o kterých je možné se dočíst v reklamách nesolidních firem. Vede to totiž jen k tomu, že firma práci uspěchá a má tendence ledacos odbýt. Naše rekonstrukce trvá okolo 7-10 pracovních dnů.

S jakými materiály pracujete?

Pracujeme s materiály od všech evropských výrobců. Používáme výhradně osvědčené výrobky, obvykle české. Skelet jádra se vyzdívá z cihel Ytong. Nejvíce žádány jsou obklady a dlažby od firmy Rako, výběr je ale veliký. Z dodavatelů instalačních předmětů používáme převážně výrobky firem Jika, Ravak ,Laufen, Kaldewei. Vodovodní baterie od osvědčených firem Paffoni, Sanimat, Hansa, HansGrohe.

Je možné u vás využít nějaké akční či sezonní slevy?

Poskytujeme sezonní slevy až 20% a dále sezonní slevy pro seniory a držitele ZTP. Tyto slevy jsou v předstihu avizované na našich stránkách

Co se stane když nedodržíte stanovený termín dokončení prací?

Na tuto otázku odpovídáme jednoznačně - nepřipadá v úvahu! Náš harmonogram počítá s přesným nástupem u dalšího zákazníka přicházejícího na řadu po Vás. Ve smlouvě jsou navíc uvedeny citelné postihy a penalizace pro tento případ ve Váš prospěch.

Pracujete také mimo Prahu?

Naším hlavním působištěm je v první řadě celá Praha . Zde známe každý detail Vašeho bytového jádra včetně jeho slabých míst. Naši pracovníci se ale pohybují po celém území středočeského kraje.


Vymenujeme.cz » - Krásné zimní zahrady od Solarlux
Doporučujeme: